Strzelnica Rekreacyjna „FRANKÓW”

Od dnia 6 czerwca 2020r. rozpoczeła działalność Strzelnica Rekreacyjna „FRANKÓW”

Jest to strzelnica typu odkrytego i posiada dwie osie strzeleckie. Krótką o długości do 25 metrów posiadającą 6 stanowisk tarczowych i dłuższą do 100 metrów z 4 stanowiskami. Stanowska na dłuższej osi posiadają zadaszenie i są osłonięte przed deszczem i słońcem. Strzelnica jest ogrodzona, a przed bramą wjazdowa znajduja się miejsca do parkowania samochodów. Na strzelnicy nie ma sztucznego oświetlenia.

Strzelnica jest czynna codziennie, w godzinach od 8.00 do zachodu słońca.

Niestety Stowarzyszenie nie posiada broni obiektowej i magazynu broni – w zw. z tym korzystanie ze strzelnicy wyglądać będzie inaczej niż na strzelnicach komercyjnych.

Tablicanowa

1. Członkowie Dukielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego oraz zaproszeni goście – codziennie – po uzgodnieniu terminu z Zarządem Stowarzyszenia i zapewnieniu obecności prowadzącego strzelanie.
2. Osoby spoza DSS posiadające własną broń – w soboty i niedziele – po uzgodnieniu terminu z Zarządem Stowarzyszenia i zapewnieniu obecności prowadzącego strzelanie. W innych dniach – po indywidualnym uzgodnieniu z Zarządem Stowarzyszenia.
3. Osoby spoza DSS nie posiadające własnej broni – proszę śledzić nasz profil na Facebooku – Nasze Stowarzyszenie będzie organizować cyklicznie:
   a) Otwarte Pikniki Strzeleckie – na których za darmo (ponosząc tylko koszty wystrzelonej amunicji) będzie można postrzelać z wielu rodzajów broni palnej,
   b) szkolenia z obsługi broni dla osób nie posiadających pozwolenia – na których za darmo (ponosząc tylko koszty wystrzelonej amunicji) będzie można nauczyć się bezpiecznego obchodzenia się z bronią.
4. Grupy zorganizowane (szkoły, firmy, kluby sportowe, itp.) – każdorazowo na warunkach ustalonych indywidualnie z Zarządem Stowarzyszenia.
5. Zgłoszenia zapisów na strzelnicę proszę dokonywać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; potwierdzeniem dokonania zapisu i ustalenia terminu będzie nasz mail zwrotny.
6. Korzystanie ze strzelnicy przez osoby indywidualne jest całkowicie darmowe – mile widziana będzie darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia (np. w postaci „cegiełki”).

Zapraszamy do korzystania ze strzelnicy. W celu ustalenia terminu strzelania prosimy o kontakt mailowy.

Dojazd do strzelnicy

 

Strzelnica zlokalizowana jest w Dukli na zachód od byłego wysypiska śmieci (dojazd ulicą Bernardyńską obok cmentarzy - w kierunku GPSZOK, skręt w lewo, a później polną drogą przez łąkę).

Współrzędne GPS: 49°34'06.7"N 21°40'41.4"E.

Mapa dojazdu

dojazd strzelnicam

 

 

kliknij na zdjęciu, aby powiększyć mapę

 

Dukielskie Stowarzysznie Strzeleckie

ul. Trakt Węgierski 21 / 43

38-450 Dukla

email: dukielskie.stowarzyszenie@o2.pl