Od początku 2022 na naszej strzelnicy „Franków” w prawie w każdy weekend (w sobotę lub niedzielę) prowadzimy dyżury, w trakcie których osoby posiadające pozwolenie na broń oraz własną broń mogą skorzystać ze strzelnicy. Istnieje możliwość strzelania na osi krótkiej 25m oraz długiej 100m.

Na miejscu dostępne są duże stoły do przygotowania się do strzelania, wygodne podesty do strzelania z pozycji leżącej, stojaki do przestrzeliwania, tarcze, tarczownice, cele metalowe, zaklejki. Dyżury prowadzone są przez osobę lub osoby posiadające uprawnienia prowadzącego strzelania.

Informacje o dyżurach (dniu i godzinie) są publikowane na naszym profilu fb DSS. Zapisy odbywają się tylko za pomocą emaila. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

W trakcie dyżurów nie prowadzimy strzelania dla osób nie posiadających własnej broni. Takie strzelania robimy podczas specjalnych otwartych szkoleń i pikników – informacja o szczegółach też jest publikowana na fb.

Nie prowadzimy strzelnicy komercyjnej. Dyżury prowadzimy społecznie i nie pobieramy za to stałej opłaty. Niestety utrzymanie wysokiego poziomu obiektu i udostępnienie Wam całej infrastruktury i wszystkich potrzebnych do strzelania rzeczy kosztuje. Dlatego miłym, dobrym i praktykowanym zwyczajem jest zostawienie dobrowolnej darowizny w wysokości np. : kilkudziesięciu złotych, na cele statutowe stowarzyszenia i utrzymanie strzelnicy. Wszystkim darczyńcom dziękujemy.

strzelnica3

 

Dukielskie Stowarzysznie Strzeleckie

ul. Trakt Węgierski 21 / 43

38-450 Dukla

email: dukielskie.stowarzyszenie@o2.pl