Po 6 miesiącach przygotowań, setkach godzin ciężkiej pracy członków i stażystów Dukielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego i prawie 100 tysiącach złotych wydanych na ten cel  - od dnia 17 lipca 2021r. na Strzelnicy Rekreacyjnej „FRANKÓW” uruchamiamy nową oś o długości 100m !

Oś posiada 4 zadaszone stanowiska, w tym jedno do strzelania wyłącznie z pozycji stojącej – z tzw. „słupem myśliwskim”. Jest to ukłon w kierunku myśliwych bez pomocy których ta oś by nie powstała.

Za wsparcie przy realizacji nowej osi składamy serdeczne podziękowania dla myśliwych z kół łowieckich:

- ZACISZE Krosno,

- GAWRA Dukla,

- ROGACZ Dukla,

- PONOWA Krosno.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strzelnicy !

Zarząd, członkowie i stażyści Dukielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego.

Przy okazji przypominamy zasady korzystania ze strzelnicy:

1. Członkowie Dukielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego oraz zaproszeni goście – codziennie – po uzgodnieniu terminu z Zarządem Stowarzyszenia i zapewnieniu obecności prowadzącego strzelanie.

2. Osoby spoza DSS posiadające własną broń oraz osoby im towarzyszące – w soboty, niedziele i święta – po uzgodnieniu terminu z Zarządem Stowarzyszenia i zapewnieniu obecności prowadzącego strzelanie. W innych dniach – po indywidualnym uzgodnieniu z Zarządem Stowarzyszenia.

3. Myśliwi z kół łowieckich - ZACISZE Krosno, GAWRA Dukla, ROGACZ Dukla, PONOWA Krosno – na zasadach uzgodnionych z DSS przez Zarządy tych kół.

4. Osoby nie będące członkami DSS i nie posiadające własnej broni – proszę śledzić nasz profil na Facebooku – Nasze Stowarzyszenie będzie organizować cyklicznie:

a) Otwarte Pikniki Strzeleckie – na których za darmo (ponosząc tylko koszty wystrzelonej amunicji) będzie można postrzelać z wielu rodzajów broni palnej,

b) szkolenia z obsługi broni dla osób nie posiadających pozwolenia – na których za darmo (ponosząc tylko koszty wystrzelonej amunicji) będzie można nauczyć się bezpiecznego obchodzenia się z bronią.

5. Grupy zorganizowane (szkoły, firmy, kluby sportowe, itp.) – każdorazowo na warunkach ustalonych indywidualnie z Zarządem Stowarzyszenia.

6. Zgłoszenia zapisów na strzelnicę proszę dokonywać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; potwierdzeniem dokonania zapisu i ustalenia terminu będzie nasz mail zwrotny.

7. Korzystanie ze strzelnicy przez osoby indywidualne jest całkowicie darmowe – mile widziana będzie darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia (np. w postaci „cegiełki”).

 

Dukielskie Stowarzysznie Strzeleckie

ul. Trakt Węgierski 21 / 43

38-450 Dukla

email: dukielskie.stowarzyszenie@o2.pl