W niedzielę 16 października 2022 z okazji 78 rocznicy Bitwy o Przełęcz Dukielską odbył się Historyczny Piknik Strzelecki Dukielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego.

Uczestnicy pikniku mogli postrzelać z broni z różnych okresów:

10 lipca 2022 jako wystawca broni uczestniczyliśmy w XIX Krempniańskiej Paradzie Historycznej w Świątkowej Wielkiej. Nasze stanowisko zawierało wiele ciekawych jednostek broni. Można było oglądnąć i potrzymać bron oraz porozmawiać o militariach. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. 

IV Piknik Strzelecki Dukielskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego przeszedł do historii !

W niedzielę 3 lipca odbył się IV Piknik Strzelecki DSS. Odwiedziło nas 60 osób, wystrzelono prawie 2 tys. sztuk amunicji. Po południu słoneczko dawało popalić. Broń też grzała niemiłosiernie.

Dukielskie Stowarzyszenie Strzeleckie w dniu 29 maja 2022r. organizuje Piknik Strzelecki z okazji Dnia Dziecka.
Strzelają tylko dzieci !

W niedzielę 29 maja 2022r. na Strzelnicy Rekreacyjnej „FRANKÓW” Dukielskie Stowarzyszenie Strzeleckie (DSS) organizuje otwarty Piknik Strzelecki z okazji Dnia Dziecka.

W dniu 27 kwietnia miał miejsce Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Dukli. Jedną z atrakcji była możliwość strzelania na naszej strzelnicy. 130 dzieci z klas ósmych szkół podstawowych z terenu Gminy Dukla odbyło szkolenie z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią i wykonało strzelanie z karabinków bocznego zapłonu do tarczy bojowej (popiersie) na odległość 50m.

W związku ze znacznym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem ze strony społeczeństwa - w sobotę 12 marca 2022 w godzianch od 8.00 do 13.00 w przypadku wolnych mocy przerobowych po naszej stronie, będzie można przeszkolić się z obsługi broni długiej i krótkiej.

 

Dukielskie Stowarzysznie Strzeleckie

ul. Trakt Węgierski 21 / 43

38-450 Dukla

email: dukielskie.stowarzyszenie@o2.pl